Yemek Sanayileri

Solem Endüstriyel olarak çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Solem Endüstriyel

Temizlik Ürünleri

Gıda hijyeni, tarladan soframıza kadar uzanan süre içerisinde canlıların sağlığı ile ilgili bütün olumsuz kriterlerin olumlu hale getirilmesi için yapılan işlemlerdir. Yemek sanayilerinde de üretimin çeşitli ve sürekliliği için ürünlerin saklanması ve üretim yapılan yerin oldukça temiz olması gerekmektedir. Üretim yapılan alanlarda var olan koşulların yeterliliği kullanılan ürünlerin kalitesi ile de doğrudan orantılıdır.

Solem endüstriyel temizlik ürünleri olarak ürün gamımızda bulunan markalar ile kalite ve çeşitliliği sağlamaktayız. Sağlıklı bir üretim yerinin korunması için gereken hijyen ürünlerinin yanında çalışanlarının da sağlık standartlarını korumak için gerekli temizlik kurallarına uyması gerekmektedir. Bu standartlar için de ürünlerimiz yeterli çeşitliliğe sahiptir ve sizlerin hizmetinizdedir.

Markalarımız

Birlikte çalıştığımız firmalarımızın sizlere sunduğumuz tüm ürünleri; gerekli sertifikalara sahip, en yüksek kalite standartlarına göre üretilmiş, kalitesinden asla taviz vermeyen ulusal ve uluslararası alanında lider firmaların ürünleridir.

Call Now Button