Tork

Solem Endüstriyel olarak çözüm ortağınız olmaya hazırız.

TORKMATİK HAREKETLİ HAVLU DİSPENSERLERİ

TORKMATİK HAREKETLİ HAVLU DİSPENSERLERİ

Tork Matic® Havlu Kâğıt Rulo Dispenserleri, kalabalık lavabo alanlarında kesintisiz hizmet için kolay bakım ve her seferinde tek yaprak vermesiyle tüketimi azaltma imkanı sunar. Tork Matic® dispanserleri misafirlerinize akılda kalıcı bir izlenim yaratan fonksiyonel ve modern bir tasarıma sahiptir.

TORK PEAKSERVE HAVLU KAĞIT DİSPENSERLERİ

TORK PEAKSERVE HAVLU KAĞIT DİSPENSERLERİ

Tork PeakServe® temizlik süresini artırma ve yüksek sayıda insan akışını kontrol konusunda ihtiyaç duyduğunuz, yüksek trafikli lavabolar için tasarlanan en son yenilik. Tork PeakServe® Continuous™ kağıt havluları ile uyumlu olan sistem, 2100 havluyu aşan yüksek bir kapasiteye sahiptir. Bu havlu kağıtlar akışın sürdürülmesi için çabucak ve kesintisiz olarak doldurulabilir.Sıkıştırılan yedekleri doldurma hızlı ve herhangi bir anda üstten yapılabilir, ayrıca depolama ve nakliyesi kolaydır.

TORK XPRESS ZKATLI HAVLU DİSPENSERLERİ

TORK XPRESS ZKATLI HAVLU DİSPENSERLERİ

Tork Xpress® Z Katlı Havlu Kâğıt Dispenselerii, hem konfor hem de hijyen gerektiren ortamlar için uygundur. Bu ince ve çekici tasarımlı dispenserler, tüm lavabolara uyum sağlar ve her seferinde tek yaprak vermesiyle tüketim ve atıkları azaltırlar. misafirlerinize akılda kalıcı bir izlenim yaratan fonksiyonel ve modern bir tasarıma sahiptir.

TORK KÖPÜK VE SIVI SABUN DİSPENSERLERİ

TORK KÖPÜK VE SIVI SABUN DİSPENSERLERİ

Tork sıvı ve köpük sabun dispenserleri her tür lavabolar için uygudur – Zorlu kirler ve kalabalık ortamlar için idealdir. . mevcuttur. Hızlı ve kolay dolum sunmaktadır. Modern Tork Dispenserleri ile, misafirlerinizin aklında kalıcı bir izlenim yaratan fonksiyonel  bir tasarıma sahiptir.

TORK JUMBO TUVALET KAĞIDI DİSPENSERLERİ

TORK JUMBO TUVALET KAĞIDI DİSPENSERLERİ

Tork jumbo tuvalet kağıdı siyah ve beyaz renk seçenekleri ile işletmelerinize farklılık katar. Dayanıklı ABS plastik ile uzun ömürlü kullanıma uygun, yuvarlak hatları ile temizliği kolaylaştırır. Tork Jumbo tuvalet kağıdı dispenseri ev tipi tuvalet kağıdı kullanılan yerlerde kapalı, hijyenik bir sisteme sahip oluşuyla ruloların düşme ıslanma gibi risklerini azaltarak hijyeni arttırmaya yardımcı olur. Azalan rulonun ek haznede kullanabilmesi ile geleneksel Jumbo dispenserlere kıyasla kağıt israfını azaltır. Şeffaf penceresi; rulo dolum zamanını belirlemenize yardımcı olur.

TORK İÇTEN ÇEKMELİ HAVLU DİSPENSERLERİ

TORK İÇTEN ÇEKMELİ HAVLU DİSPENSERLERİ

Elevation dizaynlı Tork® İçten Çekmeli dispenser, hem el hem de yüzey silmenin gerektiği profesyonel ortamlar için yüksek kapasiteli, değişken bir çözümdür. Sınırsız akış özelliği, kullanıcıların ihtiyacı oranında ürün alabilmesine izin vererek yüzeyleri çabucak kurutur. Elevation dispenserler, fonksiyonel ve modern bir tasarıma sahiptir.

TORK KATLAMALI TUVALET KAĞIDI DİSPENSERLERİ

TORK KATLAMALI TUVALET KAĞIDI DİSPENSERLERİ

Tork Katlamalı Tuvalet Kâğıdı Dispenseri, ziyaretçi sayısı özellikle daha düşük veya orta seviyede olan konumlar için uygundur. Misafirlerinizin yalnızca kullanacakları kâğıda dokunmalarını sağlayan tek tek kâğıt verme sistemi ile ekstra hijyen sunar. Tork Elevation dispenserler, misafirlerinizin aklında kalıcı bir izlenim yaratan fonksiyonel, modern bir tasarıma sahiptir.

TORK ÇİFT RULO TUVALET KAĞIDI DİSPENSERLERİ

TORK ÇİFT RULO TUVALET KAĞIDI DİSPENSERLERİ

Elevation Dizaynlı Tork Çift Rulo Tuvalet Kâğıdı Dispenser sistemi, müşteri memnuniyetine son derece önem veren, ziyaretçi sayısı düşük veya orta seviyede olan lavabolar için modern ve verimli bir sistemdir. İki adet sıradan tuvalet kâğıdı rulosundan altı kat daha fazla kapasite sunarak yüksek verimlilik sunarak misafirler için tuvalet kâğıdının tükenmemesini sağlar. Elevation dispenserler, misafirlerinizin aklında kalıcı bir izlenim yaratan fonksiyonel ve modern bir tasarıma sahiptir.

TORK PEAKSERVE HAVLU

TORK PEAKSERVE HAVLU

Tork PeakServe® Yüksek sayıda insan akışının kontrolünde ihtiyaç duyduğunuz, yüksek trafikli lavabolar için tasarlanan en son yenilik. Tork PeakServe® Continuous™ kağıt havluları ile uyumlu olan sistem, 1230 havluyu aşan yüksek bir kapasiteye sahiptir. Bu havlu kağıtlar akışın sürdürülmesi için çabucak ve kesintisiz olarak dağıtılabilir. Personelin doldurmaya değil, temizliğe odaklanmasını sağlayarak, sıkıştırılan yedekleri doldurma hızlı ve herhangi bir anda üstten yapılabilir, ayrıca depolama ve nakliyesi kolaydır.

TORK Z KATLAMALI HAVLU

TORK Z KATLAMALI HAVLU

Tork Z Katlamalı Havlu Kâğıtlar serisi ile misafirlerinize üstün el kurulama ve rahatlık deneyimi sunun. Bu havlu kâğıtlar, ziyaretçi sayısı orta ve kalabalık seviyede olan halka açık lavabolarda Tork Xpress® Z Katlı Havlu Dispenseri ile kullanım için uygundur. Küçük yerlere uyum sağlar ve misafirlerinize hem konfor, hem de hijyen sunar.

ENDÜSTRİYEL HAVLULAR

ENDÜSTRİYEL HAVLULAR

Tork Endüstriyel havlu kağıt ruloları, okul ve havaalanları gibi kalabalık yerlerdeki lavabolar da dahil yüksek bir temizleme ve dayanıklılık kapasitesine sahiptir. Rulolar, ziyaretçi sayısı orta ve  yüksek seviyede olan konumlar için geliştirilmiş olan Çeşitli Tork Havlu Kâğıt Rulo Dispenserleri  ile uyumluluk gösteren farklı ebatlara sahiptir.  Yumuşaklığı ve esnekliği dar alanları ve küçük bölmeleri, yüzeye zarar vermeden temizlemeye izin verir.

TORK ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK BEZLERİ

TORK ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK BEZLERİ

Emniyet ve verimlilik için tasarlanmış olan endüstriyel temizlik bezleri  çoğu çözeltide işe yarar.  Ellerinizi ısı ve metal parçacıklarından korurken yağ, gres, su ve inatçı lekeleri çabuk ve etkili bir biçimde giderir.

TORK ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK BEZİ APARATLARI

TORK ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK BEZİ APARATLARI

Performans Dizaynlı Tork endüstriyel havlu standları  kolay dolum özellikleri gösteren  ve gereken kâğıdı yalnızca tek elle alabilmeniz nedeniyle elverişlilik sağlayacak şekilde tasarlanmışlardır. Güvenilir koparma ve kolay dolum özellikleri ile emniyet ve denge sağlamak üzere geliştirilmiştir. Tork Dispenser çeşitleri ürünün doğru uyumu ile verimliliği arttırırken kullanım maliyetini azaltır.

TORK UZUN ÖMÜRLÜ RENKLİ TEMİZLİK BEZLERİ

TORK UZUN ÖMÜRLÜ RENKLİ TEMİZLİK BEZLERİ

Yırtılmadan tekrar tekrar kullanılabilen dayanıklı ve emici bir temizlik bezi. Çapraz bulaşmayı önlemek için dört ayrı renkte sunulur. Solvent, dezenfektan ve deterjanla kullanıma uygunluk nedeniyle temizlik ihtiyaçlarınızı karşılar Çok amaçlı – güç ve emicilik gerektiren genel silme işleri için güçlü ve dayanıklı bir bez türüdür.

TORK TUVALET KAĞITLARI

TORK TUVALET KAĞITLARI

Tork Tuvalet Kağıtları farklı ebatlardaki katlamalı ve rulo sistem tasarımlarıyla. üstün görünüm, dokunuş ve performans sunar. orta ve yüksek trafiği olan lavabolarda güvenle kullanabilirsiniz. Verimlilik özellikleri ile maksimum hijyende  masraf dengeleme imkanı sunar.

TORK SIVI VE KÖPÜK EL TEMİZLEME ÜRÜNLERİ

TORK SIVI VE KÖPÜK EL TEMİZLEME ÜRÜNLERİ

Çalışanlarınız ve Misafirlerinize , normal ve kuru cilt türleri için ideal ve taze kokulara sahip sıvı ve köpük sabunlar sunun. Ayrıca Tork Yağ ve Kir için geliştirilmiş kiri,yağı ve gresi gidermek için, son derece etkili olan, yağ çözücü formüller taşıyan sabun grubumuzla hizmetinizdeyiz. Kullanım kolaylığı kanıtlanmış ve tüm kullanıcılara iyi bir el hijyeni sunan Tork Sıvı ve Sprey Sabun Dispenserleri ile uyumludur. Şişe, içeriği kullanıldıkça büzülerek atık miktarının azalmasını sağlar.

TORK SAÇ VE  VÜCUT  İÇİN SIVI SABUN

TORK SAÇ VE VÜCUT İÇİN SIVI SABUN

Tork Saç ve Vücut İçin Sıvı Sabunlar, otellere, okullara ve spor tesislerine, duş jeli ve şampuanın kolaylığını, tek ve verimli bir birim halinde sunar. Cilde ve saça yumuşak bir dokunuş veren ferah, hassas bir formüle sahiptir. Kullanım kolaylığı kanıtlanmış ve tüm kullanıcılara iyi bir el hijyeni sunan Tork Sıvı ve Sprey Sabun Dispenserleri ile uyumludur.
TORK EL TEMİZLEME ISLAK MENDİLLERİ

TORK EL TEMİZLEME ISLAK MENDİLLERİ

Etkili el temizliği için profesyonel kalitede,  parfümsüz ve cilde karşı nazik olan Tork El Temizleme Islak Mendilleri, suyun mevcut olmadığı yerlerde uygun ve etkili el temizliği sunar.

MASA ÜSTÜ PEÇETE GRUBU

MASA ÜSTÜ PEÇETE GRUBU

Masa Üstü Peçete Dispenseri,kompakt ve modern dispenser peçeteleri her seferinde tek tek vererek, hijyeni artırır ve geleneksel dispenserlere kıyasla tüketimi %25’e varan oranda azaltır.

TORK ÇÖP KOVALARI

TORK ÇÖP KOVALARI

Elevation Dizaynlı 5 Lt ve 50 Lt hacimlerdeki çöp kovaları pek çok lavabo alanı için idealdir ve ihtiyaçlarınıza uyum sağlayacak esnek özellikleri ile  duvara veya yere monte edilebilir. Tork Elevation dispenserler, misafirlerinizin aklında kalıcı bir izlenim yaratan fonksiyonel, modern bir tasarıma sahiptir.

Tork’un Ürünleriyle Hijyenik Ortamlar

Solem Endüstriyel’in ürün portföyü arasında bulunan TORK grubuyla işletmelerinizde daima hijyenik ve huzurlu bir ortam sağlayın.

SOLEM ENDÜSTRİYEL

Gerekli sertifikalara sahip, en yüksek kalite standartlarına göre üretilmiş, kalitesinden asla taviz vermeyen ulusal ve uluslararası alanında lider firmaların ürünleriyle sizlere hizmet vermekteyiz.

KALİTELİ ÜRÜNLER

Bünyemizde tüm ürünler kaliteli malzemelerle üretilmekte olup kesin çözümlere ulaşıldığı kanıtlanmıştır.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurarak ürün portföyümüzü oluşturduk güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

UYGUN FİYATLAR

Solem ailesi olarak uygun fiyatlara sahip ürünlerimiz ve özel paketlerimizle çözüm ortağınız olmaya hazırız.

ZAMANINDA TESLİMAT

Sizlerden gelen siparişler, en doğru ve en hızlı şekilde işleme alınarak en geç 1iş günü içinde teslim edilir.

PROFESYONEL DESTEK

Ürünlerin doğru miktarda ve doğru yerlerde kullanımı ile ilgili personeliniz ile birlikte çalışmaya hazırız.

ÇÖZÜM ORTAKLIĞI

Ulusal ve uluslararası sertifikalara sahip ürünlerimizle çözüm ortağınız olmaya daima hazırız.

Call Now Button