Temizlik Ekipmanları

Solem Endüstriyel olarak çözüm ortağınız olmaya hazırız.

TEMİZLİK KAT ARABALARI

TEMİZLİK KAT ARABALARI

Kat arabaları, otel, avm, resmi kurum, hastane gibi mekanlarda temizlik personellerinin kullandığı temizlik makineleri ve ekipmanlarının, derli toplu olarak bir arada bulunmasını sağlayan temizlik ekipmanlarıdır.

ÇÖP KOVALARI

ÇÖP KOVALARI

Geri dönüşüm ve temizliğin doğru şekilde yapılması Dünya’ yı daha sağlıklı olması için gerekli bunun içinde işimizi kolaylaştıracak çöp kovaları oldukça sağlam ve modern tasarımlarıyla çöp kovalarını hizmetinize sunmaktayız.

TEMİZLİK SETLERİ

TEMİZLİK SETLERİ

İşletme ve tesise uygun kolay kullanıma sahip temizlik setlerimizle kalıcı temizlik sağlabilir ve steril bir ortam yaratabilirsiniz. Kaliteli malzemeden üretilen temizlik setlerini uzun yıllar temizlik ekipmanı olarak kullanabilirsiniz.

SAP, MOP APARATI VB.

SAP, MOP APARATI VB.

Çok dayanıklı bir ürünlerdir.Temizlik gereçleri dış mekan temizliğinde kullanıma uygundur. Hastane, ofis, cafe, restoran vb. mekanların zeminlerini temizlemek amacıyla kullanılır.Tek silişte daha geniş bir alanı siler daha iyi performans gösterir.

CAM TEMİZLİK EKİPMANLARI

CAM TEMİZLİK EKİPMANLARI

Cam temizlik ekipmanları çeşitli cam temizlik çalışmaları için hazırlanmış ekipmanlardan oluşur.Cam çeksil, cam temizlik tutma sapı, mikrofiber peluş vb. ürünlerle enerji verimliliği sağlayan ürünlerdir.

KAĞIT GRUBU APARATLARI

KAĞIT GRUBU APARATLARI

Geleneksel ürünlere kıyasla daha kullanışlı ve ekonomik olan kağıt aparatları günümüz modern aynı zamanda şık tasarımlarıyla yenilikçi görünmektedir.Siz değerli müşterilerimize gururla sunmaktayız.

SABUN GRUBU APARATLARI

SABUN GRUBU APARATLARI

Büyük ve küçük işletmelerde aynı zamanda ev için de uygun tasarımlar için üretilmiş olan solem endüstriyelin sabun aparatları misafirlerinizin aklında kalıcı bir izlenim yaratan fonksiyonel, modern bir tasarıma sahiptir.

DİĞER TEMİZLİK EKİPMANLARI

DİĞER TEMİZLİK EKİPMANLARI

Temizlik ve hijyen hayatımızda oldukça önemli bir noktaya ulaştı,bu nedenle temizlik ekipmanları hayatımızda varlığı oldukça arttı.Banka,restoran ve insanların toplu bulunduğu yerlerde kullanılması için hizmetinizdedir.

Temizlik Ekipmanlarıyla Hijyenik Ortamlar

Solem Endüstriyel’in ürün portföyü arasında bulunan temizlik ekipmanları grubuyla işletmelerinizde daima hijyenik ve huzurlu bir ortam sağlayın.

SOLEM ENDÜSTRİYEL

Gerekli sertifikalara sahip, en yüksek kalite standartlarına göre üretilmiş, kalitesinden asla taviz vermeyen ulusal ve uluslararası alanında lider firmaların ürünleriyle sizlere hizmet vermekteyiz.

KALİTELİ ÜRÜNLER

Bünyemizde tüm ürünler kaliteli malzemelerle üretilmekte olup kesin çözümlere ulaşıldığı kanıtlanmıştır.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurarak ürün portföyümüzü oluşturduk güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

UYGUN FİYATLAR

Solem ailesi olarak uygun fiyatlara sahip ürünlerimiz ve özel paketlerimizle çözüm ortağınız olmaya hazırız.

ZAMANINDA TESLİMAT

Sizlerden gelen siparişler, en doğru ve en hızlı şekilde işleme alınarak en geç 1iş günü içinde teslim edilir.

PROFESYONEL DESTEK

Ürünlerin doğru miktarda ve doğru yerlerde kullanımı ile ilgili personeliniz ile birlikte çalışmaya hazırız.

ÇÖZÜM ORTAKLIĞI

Ulusal ve uluslararası sertifikalara sahip ürünlerimizle çözüm ortağınız olmaya daima hazırız.

Call Now Button