Kurumsal

Solem Endüstriyel olarak çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Solem Endüstriyel Temizlik Kimya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Bizler Solem Endüstriyel olarak 2013 yılından beri alanında uzman satış kadrolarımız ile sektördeki lider firmaların ürünleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Sizlere sadece temizlik ve hijyen ürünleri sunmakla kalmıyoruz; bu ürünlerin doğru miktarda ve doğru yerde kullanımı ile ilgili personeliniz ile birlikte bir iş planı ve eğitim programı doğrultusunda beraber çalışıyoruz. Hem en doğru temizliği ve hijyeni elde etmenizi hem de maliyetlerinizi kontrol altında tutmanızı sağlıyoruz. .

Ürün portföyümüzde bulunan sektöründe dünya lideri olan Tork temizlik kağıtları ve kişisel hijyen ürünleri, temizlik kimyasalları ve dezenfektan alanında global en büyük firmalardan biri olan Kersia Group, diğer temizlik kağıtları alanında Komili Profesyonel markalı ürünlerin bölge bayilikleri ile aklınıza gelen tüm temizlik malzemelerini siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en ekonomik maliyetlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Solem Endüstriyel İle

Profesyonel Çözümler

Geniş ürün portföyümüz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sizlere daima en iyi ve en yeni sunmak için çalışmalarımızı devam ettirmekte ve çözüm ortağınız olmaktayız.

Solem Endüstriyel ailesi ve tüm çalışanları olarak alanında uzman kadroumuzla sizlere daima en iyi hizmeti vermekteyiz.

Tüm ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizi memnun etmek adına kalite anlayışından ödün vermeden üretmekte olup sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Sizleri mağdur etmemek adına yaşayabileceğiniz sorunlar karşısında hızlı ve güvenli çözüm önerilerimizle hizmet vermekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti
100%
Kaliteli Ürünler
100%
Güvenli Alışveriş
100%
Hızlı Teslimat
100%

Profesyonel Temizlik İçin Bizimle İletişime Geçin!

Call Now Button